جذب مدرس زبان انگلیسی برای دوره های حضوری

آموزشگاه زبان ایلیـــا در نظر دارد برای تکمیل کادر آموزشی خود مدرس زبان جذب نماید. بدین منظور از همه کسانی که در خود توانایی علمی و کاربردی می بینند، مسئولیت ‏پذیر و علاقه مند به کار گروهی هستند و از خلاقیت بالایی برخوردارند برای پیوستن به کارآمدترین تیم آموزشی دعوت می کند. مهم نیست که شما زبان انگلیسی را در آموزشگاهها فرا گرفته اید یا رشته شما در دانشگاه زبان انگلیسی بوده است، مهم این است که دانش زبانی شما خوب باشد. ما تجربه خود را به صورت تئوری و کاربردی در اختیارتان می گذاریم تا شما یکی از کارآمدترین و بهترین مدرسان زبان شوید.

برای گزینش اساتید کارآمد، با توجه به گسترش کرونا و تعطیلی آموزشگاه، داوطلبان ابتدا در مصاحبه شفاهی شرکت خواهند کرد و سپس در مورد دو موضوع که در همان زمان مصاحبه در اختیارشان قرار خواهد گرفت دو مقاله کوتاه خواهند نوشت. در صورت کسب نمره لازم در دوره تربیت مدرس  (TTC) شرکت خواهند کرد و در طول دوره چهار Mini Teaching Practice خواهند داشت. در دوره TTC، داوطلبان با مفاهیم پایه و تاریخچه آموزش زبان انگلیسی، تفاوتهای فردی زبان آموزان، مدیریت کلاس، تدریس مهارتها و زیرمهارتهای زبان، نوشتن طرح درس، کاربرد تکنولوژی در کلاس، تدریس زبان به کودکان و نوجوانان و شیوه تدریس آنلاین آشنا خواهند شد.

پذیرفته شدگان نهایی دموی پایانی دوره TTC، پس از پایان آموزش تئوری به مشاهده کلاسها و تدریس همزمان (Co-teach)  با اساتید کنونی آموزشگاه می پردازند تا برای تدریس واقعی آماده شوند. در طول این دوره که ۶۰ ساعت طول می کشد پذیرفته شدگان همواره از همراهی علمی و عملی کادر آموزشی برخوردار خواهند بود و از تجربه های آنان نیز استفاده خواهند کرد. هدف این روند دقیق، گزینش بهترینها و خلاق ترینهاست تا در نهایت شاهد حضور اساتیدی زبده در عرصه آموزش زبان باشیم.

هزینه این دوره ۱۰۰۰۰۰۰ (یک میلیون تومان) است اما داوطلبانی که جذب تیم آموزشی آموزشگاه شوند از ۵۰% تخفیف برخوردار خواهند شد.

یادآور می شویم مدرسین حین همکاری با آموزشگاه از بیمه تامین اجتماعی برخوردارند و در دوره ‏های ضمن‏ خدمت در زمینه‏ های آشنایی با شیوه‏ های نوین آموزش زبان و دانش ‏افزایی زبان شرکت خواهند کرد تا همیشه از دانش و تجربه روز برخوردار باشند.

شما می توانید برای پیوستن به تیم آموزشی ایلیا مشخصاتتان را در بخش وارد و مدارک خواسته شده را در سایت بارگذاری نمایید و منتظر تماس ما باشید یا با مراجعه به آموزشگاه و تکمیل فرم جذب مدرس، مدارک تان را به آموزشگاه تحویل دهید. آزمون سطح زبان انگلیسی مدرسان ساعت ۹:۰۰ صبح روز پنج شنبه ۱۳۹۹/۳/۲۹ انجام خواهد شد و نتایج آزمون و مصاحبه نیز در همان روز اعلام خواهند شد. شروع دوره TTC نیز از شنبه ۱۳۹۹/۳/۳۱ است.

ارسال دیدگاه

avatar